Hakkımızda

Hedefimiz rekabete bakıp daha iyisini değil, farklı olanını sunmak.

Yeni kurulmuş ama geçmişten gelen tecrübelerimiz sayesinde toplu taşıma araçlarına daha kolay, düşük maliyet ve pratik çözüm üretmeyi hedefleyen firmamız, iki yıllık bir çalışmanın sonucu, Dünyada birçok alanda yaygın olarak kullanılan Bring your own device (BYOD) kullanıcıların kendi cihazını kullanmasına imkân veren yolcu eğlence-bilgi sistemini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunuyoruz. 25 yıllık endüstriyel bilgisayar alanında faaliyet gösteren Almanya çözüm ortağımızın donanım konusunda desteği ve 4 yıldır koltuk arkası ekranlar Avrupa temsilciliğimizden kaynaklanan kendi birikimlerimizin birleşmesiyle kaliteden ödün vermeden, düşük maliyet ve kolay uygulanabilir Digi Travel severimiz kısa sürede ilgi odağı haline gelmeye başlamıştır.

Vızyonumuz

Çalışmalarımıza başladığımız günden beri hedefimiz rekabete bakıp daha iyisini değil farklı olanı üretmek olmuştur. Şehirlerarası yolculukta yaygın olarak kullanılan VOD sistemlerin pahalı ve montajının zor olması küçük ve orta ölçekli firmalara büyük maliyet yükü getirdiğinden, kısa mesafe ve şehir içi çalışan toplu taşıma araçlarında yolcular için internet yayının dışında herhangi bir eğlence sistemi çözümü bulunmamaktadır. Başlangıçtan beri hedefimiz ve sloganımız “Bağlantısız Yolcu Kalmasın” olmuş, bu yönde araç yolcu kapasitesine göre 20 yolcudan 250 yolcuya kadar hizmet verebilen Digi Travel severlerimizi her işletmenin ödeyebileceği makul seviyelerde Siz değerli işletme sahiplerinin hizmetine sunmaya gayret göstermiştir.

Avantajlar

Tamamen yolcuların kendi cihazlarıyla erişeceği Wi-Fi üzeri Medya Yayin Serveri ekonomik, montaj kolaylığı yanında cazib fiyatıyla da işletme sahiplerine bir çok avantajlar sunar.

- Her bütceye uygun ve kolay montaj
- Pahali Sabit Ekranlardan tasarruf
- Aractan araca kolaylikla transfer
- Dahili hotspot sayesinde internet data kullanimini kontrol
- Sanal Gerceklik Gözlügünün entagresiyle 110 inch e varan sinema tadinda üc boyutlu görüntü